Kompletní ochrana telefonu je nutností

Telefony jsou, čím dal dražší a čím dál lepší. Bohužel ale jejich obrana vůči pádu není tak dokonalá, abychom jej mohli nechat bez ochrany. Pokud si máte v plánu kupovat nový telefon, určitě zvažte okamžité zakoupení tvrzeného sklíčka či fólie na displej a ochranu i zadní části telefonu – pouzdro na mobil.

telefon Samsung

Pokud podceníte ochranu svého mobilního telefonu, může se stát velmi nepěkná nehoda související i se samotnou výměnu celého telefonu. Často slýcháme větu „Nikdy mi telefon nespadl, a tak nebudu utrácet zbytečně za kryt na mobil a ani za sklíčko“ – jak se říká, toto je poslední věta před smrtí. Nikdy nevíte, kdy Vám telefon může spadnou. Někdo do Vás omylem drcne nebo Vám vyklouzne z ruky, když si budete otevírat dveře do bytu. Může stát cokoliv, tak byste na to měli být připraveni.

Telefony nejsou zrovna levnou záležitostí. Takový rozbitý displej se může vyšplhat až k sedmi tisícům za opravu, a to je někdy více než si koupit samotný nový mobilní telefon. Silně tedy doporučujeme, chraňte své investice a pořiďte si ochranné sklíčko a ochranný kryt pro Vás telefon.

telefon Samsung

Kvalitnější ochranná sklíčka se pohybují kolem 500,-Kč. V lepších obchodech Vám sklíčko rovnou nalepí na místě. Pokud tomu tak neučiní, poproste zaměstnance, který Vám sklíčko prodává, aby tak učinil. Pokud se budeme bavit o krytech na telefony, tak tam se můžeme pohybovat různě podle typu telefonu. Například pouzdro na mobil Samsung A42 5G vychází kolem 280,-Kč. Není to tak drahé, že? Samozřejmě že Vám tyto věci nezaručí 100 % ochranu. Může se stát, že Vám telefon spadne z 10. patra v panelovém domě a telefon to prostě nepřežije. Na závěr Vás chceme ubezpečit, že na trhu je široký sortiment v rámci pouzder na telefon a také na tvrzená sklíčka. Nemusíte se tak bát, že si musíte na telefon pořídit něco, co by se Vám vysloveně nelíbilo.