Netradiční a vtipné dárky pro ženy

Máte rádi netradiční a vtipné dárky pro ženy https://www.lihovarek.cz/darky-pro-zeny/? A rádi byste svou přítelkyni či kamarádku potěšili právě takovým dárkem?

Máme pro vás tip na úžasné a milé dárečky, kterými svou milou určitě potěšíte a ještě vás bude vychvalovat před svými kamarádkami, jakého že má vtipálka, který dovede překvapit!

A možná i právě pro pány, kteří setrvávají delší dobu již v manželství a došly jim už nápady (pokud je někdy měli … a nenechávali si radit svými dětmi), jak a čím netradičním obdarovat svoji manželku, máme skvělý tip.

dárek kytky

Chcete ohromit svou milou? Tak jí darujte chuťově vyvážený likér vyrobený ze čtyřiceti dvou bylin s úžasným pojmenováním:

P o d ě b r a d s k á s a m i č k a!

Vaše „samička“ se k vám po obdarování s potuleným úsměvem přivine a překvapení – zase z její strany, může pokračovat. Takže darujte s předtuchou úžasného večera plného zážitků a úžasu. A to ještě vaše drahá polovička tento likérek neochutnala. Až její mlsný jazýček ochutná báječný likér s ještě báječnějším názvem, možná raději vezmete do „zaječích“ … Lahodné pití je inspirací receptury hraběte Hohenlohe z období roku 1885 až do roku 1905.

Chutě bylin jsou delikátně sestaveny a vzájemně se prolínají a nádherně voní. V tomto vynikajícím pitíčku ucítíte byliny, které možná ani neznáte! Chuťově se dá přirovnat možná i k Jagermäisterovi, ale tento z lihovárku je mnohem vyváženějších a rafinovanějších chutí!

překvapení dárek

Zajímá vás historie likéru? Sem s ní! Ke konci devatenáctého století na zámek do Poděbrad zavítal kníže Filip Arnošt Hohenlohe z Schillingsfürstu a natolik se mu na zámku a v místních podmínkách zalíbilo, že se tu usídlil a převážně zdržoval. A aby se mu nestýskalo po domově, přivezl si sebou i recepturu jedinečného bylinného likéru, který obsahoval jalovec, pelyněk, zeměžluč a dalších bylin a dobře působil na zažívání.

Tento zdravotní likérek požíval na doporučení svého rodinného lékaře každé ráno na lačno. Na zámku tomuto pití začali říkat Weibchen, což volně v překladu znamená „Samička“.