Dopřejte si odpočinek se vším všudy

Každý z nás potřebuje čas od času zažít i pořádný adrenalin a volný den prožít tak, aby si vyvětral hlavu od všech myšlenek na povinnosti a práci, která ho čeká. Není tedy žádnou výjimkou, že se snažíme vybrat si program, který nám poskytne nejen změnu od pracovního života, ale i aktivitu, která nám přinese dostatek nové energie, ze které budeme čerpat delší dobu.
Skvělou zprávou je, že máte v současnosti hned několik možností, jak toho dosáhnout. Jednou z nich je například lasergame Praha, kterou rozhodně nemůžete odmítnout.

billboard-left

Hry, ze kterých si vyberete a které si užijete

Ve dvou báječných arénách, ze kterých si vyberete tu, která vás více zaujme svým prostředím, si můžete zahrát hru, kterou si sami zvolíte. V nabídce se jich najde hned 11, které se od sebe značně liší.
Na co je potřeba myslet jako první je to, že každý typ hry zahrnuje určitý počet hráčů, který je pro ni ideální. Témata her jsou však natolik rozmanité a lákavé, že jim nebudete moci odolat. Zaujmout vás může hra „Agenti“, při které si jeden z vás zkusí to, jaké je to uniknout ostatním. Čím déle zůstanete „naživu“ tím více bodů získáte. V nabídce pokročilých her nalezete i takové, které vám poskytnou oživovací body v případě, že podlehnete zásahům. Pro ty nejnáročnější je připravena řada her, které jsou vybavené například štítem, který vám dodá větší ochranu a hra bude pro vás ještě napínavější a náročnější.

DSC_0200

Kolik hráčů je potřeba na lasergame?

Záleží pouze na vás, jakou velkou skupinu jste schopní sebou vzít a dopracovat se s ní k bezchybné zábavě. Jestli váš tým nebude tak velký, nic se neděje. K dispozici jsou vám 2 arény a jedna z nich nabízí možnost hraní převážně pro menší skupinu hráčů. Věřte však tomu, že i s malou partou se zabavíte natolik, že budete mít na co vzpomínat. Postačí vám k tomu pouze dobrá nálada, chuť pro hru a samozřejmě i sportovní duch, který vás bude doprovázet.
Neváhejte si tedy zkusit novou formu odpočinku a vzrušujícího programu, který nemáte běžně na pořadu dne.