Kouzelník je základ oslav

Každá narozeninová oslava by se neměla obejít bez kouzelníka, který celou akci pozvedne. Pokud jste jako děti o něm snily a nikdy jste ho neměli, tak potěšte, alespoň svoje děti, kteří ho určitě ocení. I když se zdá, že doba kouzelníků už je dávno pryč, tak jste na omylu, kouzelník je nyní vyhledávanější než kdy předtím. Jen si představte jednoho z nejznámějších kouzelníků, jako byl Copperfield, ten nejen, že zabavil dětské publikum, ale především dospělé, kteří ho milovali.

Kouzelník (7)

Pokud hledáte kouzelníka pro svoje děti, na narozeninovou oslavu, tak je tento ten praví. Nejen, že má bohatý program pro Vaše děti, ale také je do kouzel zapojí a ukáže jim nejrůznější triky a iluze. Ty si pak mohou zkoušet doma sami a třeba se pro ně stane kouzelníkem inspirací a stanou se v dospělosti také kouzelníkem. Navíc jim ukáže kouzelník triky s balónky a děti si tak budou moci vyzkoušet vytvarovat svoje zvířátko, či jiné věci, které si poté odnesou.

Kouzelník však není jenom pro děti, ale také pro dospělé, kteří ho ocení snad ještě více. Velmi oblíbený je na svatbách, firemních večírcích, či na rozlučce se svobodou. Dospělí se do celého programu mohou zapojit a kouzelník si vždy vybírá nějakého účastníka z hlediště. Mimo jiné má kouzelník bohaté zkušenosti s moderováním a proto si ho můžete objednat na nejrůznější akce. Často je zván na slavnosti měst, řemeslné trhy a další nevšední příležitosti.

Kouzelník (2)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na fotografie, či videa z akcí a sami posoudit, jak moc se Vám program líbí. Najdete zde videa ze Silvestrů, svateb a dalších příležitostí. Proto neváhejte a napište nezávaznou poptávku na Vaší nevšední akci, ať chytnete rezervaci ještě nyní.

Pokud plánujete oslavu narozenin, firemní večírek, či jinou akci, tak jí zpestřete kouzelníkem. Zaručeně nebudete litovat a jeho vystoupení si užijí jak děti, tak dospělí.