Nový plot

Podle mého názoru je opravdu perfektní a také kvalitní, když si lidé dají kolem svého pozemku a kolem svého domu nějaký kvalitní plot. Vzpomínám si na své sousedy, kteří bydleli a vůbec neměli žádný plot. Já jsem stále jim zkoušela dokola jenom tak připomínat, že by si měli dát na zahradu nějaký plot, když mají dva psy. A sice ti psi byli opravdu hodní a nebyli úplně obrovští, ale také nebyli vůbec malí. Nakonec to vždycky dopadlo tak, že jim psy samozřejmě běhali všude po vesnici, takže se to nelíbilo žádným obyvatelům vesnice. Ale abych se přiznala, tak mně také ne.

Jaký plot máte vy?

Mě tedy sice nevadili přímo ti psi, mě by mi vůbec nevadilo a docela bych byla i ráda, protože bych se s nimi pomazlila. Jenom bylo opravdu velice nepříjemné, když třeba v záhonku hrabali anebo tam nechávali všude psí exkrementy. Opravdu je to velice nepříjemné. Tak sousedé, aby už neměli problémy s novými sousedy, tak se rozhodli, že si nechají udělat plot ke svému domku a zahradě. Podle mého názoru je to opravdu perfektní nápad a myslím si, že by po tomhle měl opravdu uvažovat každý, doma zvířata. Vždyť navíc, když to tak vezmete, tak když si pořídíte například betonový plot, tak máte jistotu, že ho vám jenom tak nikdo nezničí.

ploty jsou důležité.

Například dřevěný plot se může zničit anebo zplesnivět, ale když máte betonový plot, tak to vypadá i esteticky více lépe. Proto jsem si také řekla, že se podívám na webové stránky montazmpc.cz a zjistím si, Kolik stojí montáž betonového plotu. Byla jsem překvapená, protože jsem si montáž betonového plotu představovala o několik tisícovek dražší, takže jsem řekla svému příteli, že kdybychom někdy v budoucnu chtěli nějaký nový plot, že já bych osobně šla do betonového plotu, který vypadá opravdu mohutně a kvalitně. Montáž betonových plotů není pro lajky! Plot je praktický vždy.