Ochraňte interiér svého vozu

Dozajista to znáte také, vlastníte-li automobil – člověk se snaží udržovat svůj vůz v co nejlepším stavu a kondici, aby sloužil co nejdéle. Podstupuje pravidelnou kontrolu a servis vozu, vyměňuje motorový olej, chladicí i brzdové kapaliny. Nejde však pouze o funkčnost, nemalou pozornost věnujeme i péči o vzhled, který je stejně důležitý. Kdo by chtěl denně dojíždět do práce ve zabláceném voze s prázdnými obaly povalujícími se pod nohami pasažérů a s umaštěnou palubní deskou po noční návštěvě fastfoodu.
mytí vozu.jpg
Snadné opotřebení může dostihnout zejména sedačky, přitom v tomto případě jde navíc i o naše pohodlí. Při zařizování interiéru vozu zpravidla volíte mezi dvěma možnostmi dostupného materiálu, a to:

· TEXTILIE
· KŮŽE

Hovoříme-li o textilii, pak je údržba velice náročná, a to z důvodu nesnadné omyvatelnosti. Sedačky se velmi snadno zašpiní, stačí pouze, když se na ně vylije tekutina či dopadne úlomek čokoládové tyčinky a skvrna je hned na světě.

Kůžese vyznačuje značnou jemností, z tohoto důvodu ani její údržba není vůbec snadná, naopak. Bohužel až příliš lehce může dojít k jejímu poškrábání, užíváme-li nesprávné nástroje a čisticí prostředky. Zároveň jde o materiál, který dokáže být odolný, to však pouze při pravidelné péči vysoké kvality.

Ptáte se tedy, jak ochránit interiér svého automobilu?

Existuje účinné a finančně nenáročné řešení, díky němuž hravě předejte nenávratnému zašpinění sedaček. Ušetříte rovněž značnou částku za jejich celkovou výměnu či jen za nákup čisticích prostředků.

Autopotahy dokáží vyřešit problémy s možným poničením interiéru automobilu, v dnešní době se přitom již jedná o stylově vypadající kousky . Na výběr je rovněž z mnoha provedení:

· textilní
· kožené
· dřevěné kuličkové – masážní
· elektricky vyhřívané
· „trikové“ – jednoduchý potah ve tvaru trika
· závodní design a další
interiér mercedesu.jpg
Samozřejmostí je možnost zhotovení potahů na míru, stejně tak se dá však spolehnout i na autopotahy univerzální, které zaručeně padnou i vaší značce a modelu vozu. Jde o vůbec nejprodávanější automobilový doplněk, přesvědčte se i vy o jejich praktičnosti.