Co nakládat na přívěs za tažné zařízení

Stavební materiál – rekonstrukce objektů vlastními silami je v Česku stále v oblibě, zdědili jsme po předcích manuální zručnost a důvtip, dokážeme si snadno poradit se stavebními pracemi a kromě těch úzce specializovaných je zvládneme sami a leckdy i mnohem lépe, než profesionálové. V Česku také stále roste počet stavebnin a hobby marketů, které prosperují i v době hospodářského útlumu. A tak není vůbec s podivem, že den co den se nakládají sádrokartonové desky, maltové směsi, betonové prefabrikáty, sanitární zařízení, obkladačky, podlahové krytiny atd. do přívěsů za tažná zařízení Octavia. Vlastní odvoz je vždy výhodnější, máte dokonalý přehled o tom, co nakládáte, náklad dobře zajistíte proti pohybu a hlavně vše proběhne rychleji a v čase, který vám vyhovuje.

světlo u Octavie

Odvoz věcí na chalupu – kdo pravidelně jezdí na chalupu, a komu vyhovuje tamní prostředí k rekreaci, má výhodu vůči pandemii koronaviru – může tu trávit dovolenou, aniž by se trmácel někam za hranice republiky a zbytečně riskoval nějaké problémy. Tu a tam se ovšem hodí tažné zařízení a přívěsný vozík pro odvoz sekačky, cirkulárky nebo řetězové pily, mulčovací kůry a zeminy, křesel a koberce atd.

Škoda Octavia

Vyrazit někam na kolech – cyklistika je jeden z nejúžasnějších sportů, neboť jste na čerstvém vzduchu, v přírodě, sledujete okolní krajinu a zároveň si vylepšujete kondičku. A jestliže zatoužíte vyjet někam dál, než za hranice katastrálního území vaší obce, pak se může hodit nosič kol na kulový čep.

Úprava zahrady – když si objednáte sazenice rostlin, dopraví vám je přepravní služba, ale s jistým rizikem. Musí je totiž majitelé e-shopů dobře zabalit do kartonových krabic. Žádné riziko naopak nepodstupujete, jestliže si rostliny odvezete sami. Stačí je dobře zajistit v přívěsu s plachtou a máte klid. Takto převezete i vzrostlé azalky, rododendrony, túje, ale i křehké skalničky trvalky nebo zahradní traviny.