Děsí vás kontrola finančního úřadu?

Máte firmu, která prosperuje, protože jste odborníkem na svém místě, ale otázky daní a financí jsou pro vás španělská vesnice? Není divu, přece nikdo nemůže vědět všechno, takže se dále věnujte oboru svého podnikání a na daně a všechno kolem nich si najměte firmu, která se zabývá účetnictvím.

účetní

Vyznáte se v účetních knihách, knihách jízd, DPH, kontrolním hlášení, souhrnném hlášení, měsíční uzávěrce, roční uzávěrce, či v inventurách skladových zásob, v mzdové problematice, už se vám protáčejí panenky, a to bychom mohli vyjmenovávat mnoho dalších účetních pojmů. Jediné správné řešení, jak neudělat botu a mít všechno okolo firmy a účetnictví v pořádku, je nechat si všechny účetní dokumenty zpracovávat účetní firmou, např. účetnictví Praha 5.

Každá firma vynakládá značné úsilí, aby se udržela na trhu. Mohli jste mít na základní škole z matematiky jedničku, ale spočítat správně daně, to už je matematika minimálně z vysoké školy. Ulehčete si práci a nezatěžujte se studiem zákonů, týkajících se účetnictví, najděte si firmu, která ví, které povinnosti se vás týkají, jaké odvody jste povinní odvádět, jaké daně kdy platit.

Svět financí je složitý, neudělejte chybu a nesnažte se mu porozumět, nejste-li vystudovaný účetní, svěřte se odborníkům a neriskujte nejrůznější penále a sankce za pozdní platby, odvody apod.

Máte zaměstnance? Nechte odborníky, ať vám vedou personální a mzdovou agendu. Nechcete se přece sami starat o všechno okolo své firmy.

peníze

Děsíte se kontroly z finančního úřadu? Pokud si účetnictví děláte sami, tak vás to může děsit ve snu, ale pokud vám účetnictví a daňovou agendu vede ta správná účetní firma, můžete v klidu spát a zodpovědnost má za vás někdo jiný.

Jako bonus vám účetní firma může provést optimalizaci nákladů, přichystat podklady pro banku, a další přímo dle vašich potřeb a požadavků.