Hezká příroda, milí lidé, teplé sluníčko, klid a pohoda

Co více bychom si od dovolené mohli slibovat? Některým z nás tohle bohatě postačí. Někteří jsou totiž rádi, že se dostanou do zahraničí, za dobrou a levnou cenu, že si mohou užít moře a zemi, do které se v létě velice rádi vracejí. Nebo jste v Chorvatsku ještě nikdy nebyli? Pak byste to rozhodně měli co nejdříve napravit. Jistě si to plánujete už na letošní léto, takže rozhodně neotálejte a zarezervujte si svůj lístek na dovolenou již nyní, abyste to měli bez starostí.

Oáza, kterou jinde nenajdete

Chorvatsko je zkrátka zemí, kde jsou milí a ochotní lidé. Dá se s nimi dokonce často domluvit česky, takže nemáte vlastně žádný problém. Pokaždé je zde příjemná atmosféra a pokaždé si dovolenou užijete, protože zde je to zkrátka zaručený úspěch. Pro ty, kteří mají rádi takovouto dovolenou, pro vás máme speciální moderně vybavený autobus, kterým vás tam dovezeme a zase klidně odvezeme: .

Služby v rámci autobusové dopravy:

ü Naše autobusy jsou vybaveny pásy na každém sedadle, které si můžete zapnout ihned po nástupu do vozidla. Po celou dobu tak můžete být jištění.
ü Máme skvělé řidiče odborníky, kteří jsou profesionály, takže se opravdu není čeho obávat. S vámi za zády nikdy neriskují a také vždy jedou zcela obezřetně a spolehlivě.
ü Moderně zařízené autobusy také skýtají připojení na internet v místech kde je to možné. Můžete si například také stáhnout aplikaci na GPS lokaci a hned budete vědět, kde se nacházíme. S tímto je samozřejmě také spojený GPS monitoring, který je důležitý pro naše operátory a také proto, aby hned věděli, kde se nacházíme.
ü Dalším vybavením jsou polohovatelné sedačky, které jsou velice pohodlné, také je zde záchod v rámci vozidla a LCD obrazovka, abyste se mohli dívat na filmy při dlouhé chvíli. Také jsme vybavení USB zásuvkou u každé sedačky pro mladší ročníky, ale i pro ty starší.