Jde to i bez chemie

Sex není důležitý jen pro muže, ale překvapivě i pro ženy. Vyplavují se při něm hormony štěstí, takže má neoddiskutovatelný vliv na psychiku. Snižuje stres, napětí a napomáhá psychické pohodě. Funguje tak u mužů i u žen a navíc má přímé benefity i na fyzické zdraví. U mužů je pravidelný sex doslova nutnost, protože jedině tak se určuje prostata v kondici a snižuje se riziko vzniku rakoviny prostaty.

tablety viagry

Jenže i když to oba chtějí, tělo nás může zradit. Neznamená to, že pokud se erekce nedostaví nebo je nekvalitní, že se mužovi žena nelíbí. Jenže muž tento problém bere jako svoje selhání a stydí se. Občasné problémy s erekcí jsou běžnou věcí, a jen třeba na ně takto nahlížet. Pokud ale potíže přetrvávají, je důležité najít jejich příčinu. Většinou jde o potíže způsobené nezdravým životním stylem, a postačí pouhé zlepšení kvality spánku, kvalitnější strava nebo vynechání návykových látek, kam spadá i alkohol a cigarety. A v případě že změna nenastala, je potřeba hledat příčiny jinde. V případě že i po zdravotní stránce je všechno v pořádku, můžete su s klidným svědomím pomoct různými preparáty.

Viagra je dávno překonaný lék, který má za úkol téměř okamžité ztopoření penisu. Díky ní je styk možný během pár minut, ale má vedlejší účinky a není vhodná pro všechny. Navíc je k dostání jen na lékařský předpis, což může být pro řadu mužů další problém, jelikož se jim nechce potíže s erekcí řešit s lékařem.

kožená pouta

Existuje ale náhrada za viagru v podobě přírodních přípravků. Může jít o čaje nebo tablety, které obsahují macu peruánskou, kotvičník a arginin. Společně tato bylinky pomáhají udržovat mužské tělo ve formě, zvyšují libido a sexuální výdrž. Vyzkoušejte přírodní přípravek Erectmax, díky kterému řada mužů mohla pokračovat ve svém intimním životě. Zachráníte si tak možná i vztah, protože jen málokterá žena chce vztah bez sexu.