Volba dárku, který váš šéf ocení

Ať už se jedná o dárek pro vašeho partnera, děti, rodinu, nebo kamaráda, vždycky se dostanete do situace, kdy si dlouho a intenzivně lámete hlavu nad jeho výběrem. Není to nic neobvyklého, když vezmeme v potaz to, jak důležitá je myšlenka dárku – potěšit někoho blízkého. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří mají dobrý vztah se svým nadřízeným, nesmíte hned propadat panice v situaci, kdy ho chcete obdarovat něčím výjimečným.
hvězdičková krabice

„Blbosti“

Jestli svého šéfa znáte moc dobře a víte, že má smysl pro humor, můžete se mu trefit do noty nějakým vtipným dárkem. Přitom se nemusí jednat o nic drahého, klidně to může stát pár korun, ale když jste si jistí, že pochopí vtip, jaký mu chcete předat, máte o dokonalý dárek a úspěch postaráno.
dýmka na kouření

Dýmka pro každého muže

Hodně osobním a luxusním dárkem pro vašeho nadřízeného, může být právě volba dýmky, která k muži už od nepaměti patří a je decentním způsobem ještě pořád méně škodlivá, než samotné cigarety. Pokud váš šéf nekouří, neukvapujte se zbytečně dopředu v negativním postoji k tomuto dárku. Dýmka patří mezi příležitostní situace k těm elegantním a mužským záležitostem, které se nemusí týkat jenom kuřáků. Zajisté ji může využít nejenom do budoucna, ale třeba jenom na nějaké vzácné příležitosti. Tento dárek se nezkazí a proto může ležet i nějakou dobu ve skříni. Váš nadřízený bude výběrem tohoto dárku nadšený a velice potěšený, buďte si jistí!
Jak vybrat správnou dýmku?
1.     Kvalita– na prvním místě musí být kvalita v podobě nejenom dýmky, ale i jejich otvorů. Dýmka musí být z kvalitního dřeva, opracovaná a svými otvory dostatečně přístupná jejímu čistění.
2.     Design– dalším zásadním ukazovatelem je design takové dýmky. Jestli chcete být originální a docílit toho, aby měl originál, rozhlédněte se po ručně vyřezávané dýmky, která bude jenom jedna svého druhu. Takových obchodů, které nabízí jedinečné dýmky je víc.
3.      Cena– tady se musíte držet toho, že se cena odvíjí od kvality- Pokud víte, že tento dárek bude využívat často, dopřejte mu kvalitu za rozumnou cenu, ale jestli si nejste jistí do jaké míry by mohl dýmku využít, zvolte zlatou střední cestu. Pořád se ale rozhlížejte u těch kvalitnějších.