Výhodný finanční produkt pro každého

Americká nebankovní hypotéka se může pyšnit hned několika přednostmi. Zejména tím, že peníze z této hypotéky můžete použít jakýmkoliv způsobem. Naprosto na cokoliv, co si potřebujete zařídit, vyřídit, koupit nebo splatit. Hodí se na vyplacení exekucí i na koupi nového domu či bytu.

vysoká budova

  • Běžné půjčky bývají účelové, proto vám banky půjčují na základě dodaných informací. Potřebujete peníze na rekonstrukci bytu či domu nebo jiné nemovitosti? Potřebujete peníze na vyplacení sourozenců? V tom případě se bude vždy jednat o účelovou půjčku, která má úrok kolem 2,7 % p.a.
  • Ovšem zde často nastává kámen úrazu. Jakmile přijdete pro peníze do banky, rozhodně s nimi neodejdete, protože vyřizování je složité a hodně, hodně, hodně zdlouhavé. Nejprve si ověří vaši bonitu. Abyste byli bonitní klient, nesmíte být zapsáni v registrech dlužníků, to je pro každou banku prioritní. Pokud tam záznam nemáte, můžete pokračovat. Budou chtít znát váš věk, budou složitě vypočítávat, jestli vám to vyjde, jestli na to máte, budou chtít dokazovat příjmy, kontrolovat vaše účty a tak dále, vždyť to znáte. Milion schůzek a milion papírů.

přímá nabídka

Nedejte se!

Jestliže už nemáte čas řešit tyto dlouhodobé spory, pak zvolte naši společnost. S námi vše vyřídíte snadno a rychle a bez zbytečných problémů či starostí. Zajistíme vám nejnižší možný úrok. Nekontrolujeme registry, takže ani zde není žádný problém. Do registru se totiž můžete dostat velice snadno, možná ani nevíte, že už tam jste zapsáni. Stačí jedna opožděná splátka, nezaplacená faktura, nebo můžete být v mínusu na účtu a už máte problémy.

mince v dlani

Bojujte!

S námi nemusíte bojovat. Americká nebankovní hypotéka je zde od toho, aby vám pomohla, ne abychom proti sobě bojovali nebo si znepříjemňovali život. Získáte až 70% odhadní ceny nemovitosti. Splácet můžete od jednoho roku až po dobu 30 let. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Peníze si můžete použít, za jakým účelem potřebujete. Žádné složité papírování, ani dlouhodobé vyřizování. Zajistíme rozumný úrok a nízkou splátku. Dopředu nic neplatíte, odhad provádíme sami. A mnoho dalších výhod na vás čeká, když zvolíte naši společnost.