Vynikající sirupy z lokální produkce

Pamatujete, jak jste jezdívali k babičce na prázdniny, a jak vám vždycky udělala vodu se sirupem? Na tu sladkou příjemnou chuť plnou ovoce se zapomenout nedá ani po letech. Dodnes si mnozí lidé rádi sirup dají, ale s tím, co znáte z dětství, se to srovnat nedá. V obchodech je jich sice hodně a výběr vážně velký, ale chuťově nic moc. Dali byste si rádi kvalitní sirup, ale nevíte, kde ho sehnat? U nás. V nabídce máme mnoho sirupů v BIO kvalitě, které vás okouzlí svou chutí a složením.

lahve sirupu

U nás najdete mnoho sirupů, a to iv příchutích, které jen tak někde neseženete.
Na jaké sirupy se můžete těšit?

  • Mango – hlavně letní klasika, které není nikdy dost
  • Jahoda, máta, levandule, malina, černý bez, rybí – poměrně rozšířené příchutě
  • Echinacea a dobromysl, Yerba maté, pampeliška, sedmikráska, jitrocel a šalvěj – ty najdete málokde

Lákají vás neobvyklé chutě, a rádi zkoušíte nové věci? Potrpíte si zároveň na kvalitu, a chcete pít limonádu, ve které ucítíte chuť bylinek a ovoce, a ne jen hromady cukru? Potom byste měli dát šanci těmto sirupům, které obsahují vysoký podíl ovoce a bylin, a cukru jen tolik, aby mohlo dojít k zakonzervování.

domácí sirup
Bez konzervantů a barviv!
Obsahují jen výluhy z bylin, třtinový cukr a BIO citronovou šťávu, případně ovoce. Jsou tak husté, že vám budou chutnat i v kaši nebo na lívancích.

Protože jde o sirupy s vysokým podílem přírodních složek, dají se používat i ve formě sirupu jako potravinový doplněk. Mnoho bylin pomáhá s různými zdravotními potíži, https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4026994/windows-fix-sound-problems a díky skvělému složení si své vynikající vlastnosti uchovávají i v této formě. Naše sirupy si vychutnáte v létě jako limonády s ledem a ovocem, ale výborně se hodí i v zimě do čaje. Chcete někoho potěšit skvělým kvalitním sirupem? Ten náš je jako dárek ideální. Naše sirupy u nás najdete v několika velikostech balení, protože to nejmenší vám moc dlouho nevydrží. 🙂