Chcete čistou a vyživenou pleť? Pak následujte tyto triky!

Jak vyčistit šetrně pleť
Naše pleť musí celý den čelit spoustu nepříznivým vlivům, a tak je potřeba jí jednou za čas dopřát opravdu kvalitní péči. Aby Vaše pleť působila svěže a čistě, základem je jí opravdu kvalitně vyčistit. Můžete samozřejmě použít výrobky na trhu, kterých je nabízeno opravdu velké množství, ale pokud máte raději přírodní produkty, zkuste např. masku z vaječných bílků. Pomůže Vám v boji proti černým tečkám a zároveň Vaši pokožku vyživí. Pokud Vás trápí akné, můžete zkusit smíchat skořici a med. Tato kombinace působí jako opravdový zázrak, Vaše pleť bude čistá a rozzářená jako nikdy předtím. Pokud Vás trápí bolavé pupínky, může být řešením jablečný ocet s pár listy máty. Rozdrťte jej v hmoždíři, smíchejte s hrnkem vody a nechte odležet třeba v lednici. Tento lektvar působí antibakteriálně a měl by Vám pomoci zklidnit pokožku. a nemůžete šlápnout vedle.
bílé nehty.jpg
Každodenní péče o pleť je důležitá
· Ráno – Každé ráno pleť důkladně opláchněte vlažnou vodou a očistěte např. šetrnou čistící pěnou. Určitě nezapomeňte dát své pleti pořádnou dávku výživy hned po ránu, a to v podobě výživného krému, který je vhodný pro Váš typ pleti. Vždy se držte produktů, které jsou určené pro Váš věk. Také dejte pozor na přehnané drhnutí pleti a čištění více přípravky najednou. Vaše pleť bude jen zbytečně zatížená a může se objevit i alergie. Všeho moc škodí.
krém na vrásky.jpg
· Odpoledne – Pokud jste v práci nebo ve škole, zřejmě si nebudete mít obličej – není to ani třeba. Stačí když budete po celý den dodržovat pravidelný pitný režim a ke svačince si dáte i nějaké to ovoce. Na pleti to bude opravdu vidět na první pohled, bude zářivější. I pleť potřebuje napít, tak na ní myslete.
rozpůlená tvář.jpg
· Večer – Každý večer nezapomeňte pleť důkladně vyčistit. Pokud zapomínáte, je právě tento zlozvyk největší protivník v boji s akné. I před spaním pleť potřebuje dávku výživného krému, který pokožku hydratuje a dodá jí potřebné živiny. Jednou za čas dopřejte Vaší pleti důkladný peeling a pleťovou masku např. z bílého jogurtu, banánu nebo třeba jahod. Vaše pleť bude pevnější, jasnější a dokonale vyživená. V neposlední řadě nezapomeňte na kvalitní dlouhý spánek. Pokud cítíte únavu, klidně jděte spát o dvě hodiny dříve než obvykle. Vaše pleť Vám to vrátí svou krásou.