Jděte do únikové hry a vybudujte skvělý tým

Jestliže uvažujete nad tím, jak byste stmelili váš pracovní tým tak, aby šlapal jako hodinky, tak se vám v první řadě nabízí nějaká vhodná team buildingová akce. Ovšem zapomeňte na nudná školení na horských rekreačních střediscích, která většina zaměstnanců považuje za ten nejhorší způsob, jak strávit svůj volný víkend.

čtení při svíčce

Raději vyzkoušejte mnohem kratší, o to však intenzivnější společný zážitek, který vám za hodinu nabídne tolik příležitostí poznat vaše kolegy i sebe sama, že byste to jen těžko zvládli někde jinde a nějakým jiným způsobem. Řeč je právě o únikové hře, která konkrétně u nás láme všechny žebříčky oblíbenosti.

maják v knize

Mnoho hráčů již totálně pohltila a stále se přidávají další a další, kteří si chtějí vyzkoušet slíbené dobrodružství, řešení záhad a neotřelých hlavolamů. Zkrátka a jednoduše řečeno se jedná o nevšední způsob zábavy, ve které si každý najde to své, a která všechny zaručeně pobaví. A to nejlepší na ní je, že do hry musíte vstoupit jako tým, ať už bude mít pět či minimálně dva hráče. Jisté je, že každý v týmu si brzy najde svou roli, bohatě totiž využijete schopnosti všech zúčastněných od logického myšlení přes zručnost až po schopnost spojovat ostatní a přinášet potřebný nadhled.

staré dveře

Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že například bez absence matematické geniality budete mimo hru, to rozhodně ne. A navíc, není vždy nutné vyhrát a přijít všem hádankám na kloub. Vždyť to hlavní, o co zde jde v první řadě, je dobrá zábava. A o tu zde nebudete mít nouzi. Pokud přitom ještě k tomu vyřešíte všechny svěřené úkoly, pak to bude třešničkou na dortu. Nicméně ať už to celé dopadne jakkoli, tak na konci z únikové místnosti vyjdete jako skvělý tým. Takže už neváhejte ani minutu a vyzkoušejte třeba únikovou hru Kutná Hora, kterou máte na dosah ruky, anebo kteroukoli další únikovou místnost, která vám padne do oka či do cesty.