Proč si zřídit rezervační systém pro své sportoviště?

Klienti jistě ocení možnost, moci si svůj sportovní čas zarezervovat pomocí rezervačního systému. Lidé jsou dnes zvyklí většinu věcí ovládat skrze mobil či počítač, a je to pro ně pohodlnější než si vyhledat číslo či email, a kontaktovat sportoviště s žádostí o rezervaci termínu. Pokud navíc sportoviště nabídne klientovi několik volných termínů, nastává zmatek, kdy klient rychle listuje v diáři, jestli v tento čas může či ne, a nakonec, protože se mu to nehodí, třeba ani nedojde k domluvě.

Oproti tomu u rezervačního systému, si klient rozklikne volné dny a v klidu v pohodlí domova, s diářem v ruce si vybere, který termín mu vyhovuje. Má na to dostatek času a klid, kdy nemá pocit, že toho na druhé straně mobilu zdržuje, takže je větší pravděpodobnost, že si vybere.

cvičení

Pokud vaše sportoviště provozuje skupinové lekce, ty bývají většinou omezeny kapacitou, ať už z hlediska minimálního počtu účastníků, nebo maximálního. Díky rezervačnímu systému o tom, kolik bude cvičících klientů budete mít přehled nejen i vy, ale i samotní cvičící.

Klient si taky v rezervačním systému může všimnout, že vlastně nabízíte o mnoho více sportovních aktivit, než které zná, a může si třeba zarezervovat i lekci navíc, o kterou přitom předtím nestál.

Pokud sháníte výhodný a přehledný rezervační systém, vyzkoušejte rezervační systém Fitness-rezervace.cz. Nejedná se o pouhopouhý rezervační systém, ale propojuje navíc přehled uživatelů, pokladnu, sklad nebo kalendář pro různé akce vašeho sportoviště. Tento rezervační systém má možnost skvělých vychytávek, jako možnost propojení s platební bránou, vytváření různých členství či vytvoření kreditového systému pro vaše klienty a mnoho dalšího.

posilování

Do systému se navíc mohou klienti registrovat pomocí účtu Google, který má dnes snad každý, kdo využívá jakoukoliv službu Google, ať už gmail.com nebo třeba YouTube. Pro klienty tak odpadne obtěžující nová rezervace, ale prostě využijí účet, který mají už dávno vytvořený.