Svíčky zútulňují domov


Jedním slovem – svíčky. Zapálené svíčky zklidňují, vytvářejí pocit tepla a bezpečí a ten k domovu zajisté patří. Navozují relaxační atmosféru, ovlivňující pocity a emoce. Důležité jsou také vůně svíček. Vůně mají různé vlivy na psychiku člověka. Ty, které mu voní, utvářejí dobrou náladu, stabilizují emoce, vyvolávají dobré vzpomínky. Ty, které mu nevoní, naopak vytvářejí špatnou náladu, nervozitu, pocit nejistoty. Vůně citrónová, pokud člověku voní, zvyšuje jeho koncentraci, aktivitu a pocit bdělosti.
nízké světlo.jpg
Jednou z nejznámějších značek výrobců svíček, které patří také k nejoblíbenějším, nejkvalitnějším s dlouho výdrží, je Yankee Candle. Tato značka vznikla již v roce 1969 a to jedním dárkem pro maminku, který jí k Vánocům vyrobil její syn. Svíčky tohoto výrobce jsou oblíbeny především z důvodu, že opravdu voní do posledního kousku vosku ve svíčce a voskové jezírko klesá rovnoměrně ze shora dolu po celé šíři svíčky, neutváří tak důlky pouze u knotu, ale opravdu vyhoří odshora až dolů. Dokáže provonit několik místností najednou a nabízí velké množství (ne)tradičních vůní, jako například: Vanilla Lime – vanilka, cukrová třtina, limetka, Autumn Glown – citrus, podzimní květy, bylinky, ambra, Clean Cotton – bergamot, zelené listy, konvalinka, růže, cedr, včetně svátečních vůní: Berry Trifle – vůně bobulového ovoce s vanilkovým krémem, Festive Cocktail – citrón, brusinky, černý rybíz, borovice, vanilka, Angel’s Wings – vanilka a bílé květiny, Sparkling Cinnamon – skořice a hřebíček, Snowflake Cookie – vůně sladkého vánočního cukroví.
světlo svíček.jpg
Svíčky Yankee Candle můžete mimo jiné zakoupit i v provedení vonných vosků do aromalamp, jako čajové svíčky, vonná stébla, vůně do elektrické zásuvky nebo jako voňavé perly – velice praktické do koupelny nebo do skříně. Pokud si Yankee Candle zamilujete tak jako spousty jejich zákazníků, oceníte i možnost vůní do auta – jako vonné kolíčky, papírové visačky, gelové visačky nebo jako vonné klipy do ventilace.